ČERPACÍ JEDNOTKA HFS HS60

Jedná se o mobilní modulární zařízení s pohonem a čerpadlem s hydromotorem určenými pro dálkovou dopravu vody a hasicí účely.

 

 hs60        

1hs60

Čerpací jednotka HydroSub 60 sestává z lehkého přenosného hydraulicky poháněného ponorného čerpadla vybaveného plovákem, pohonu 58 kW diesel motoru, a 30 m hydraulických hadic pro pohon ponorného čerpadla. Hydraulický pohon a hadice umožňují přístup čerpadla i k velmi složitě dostupným zdrojům vody. Hydraulické hadice jsou složeny navinuté na navíjecím bubnu. Ovládací a kontrolní panel je umístěn na boční stěně zařízení. Tento ergonomicky navržený panel využívá technologii IQAN pro snadné ovládání celé jednotky. Všechny důležité provozní stavy jsou měřeny, vyhodnocovány a použity k automatickému řízení provozu zařízení.
 
Displej zobrazuje vypočtený průtok vody čerpadlem. V případě zjištění měřených hodnot mimo limity povolených minim a maxim je vyhlášeno poplachové hlášení vizuálně a zvukově. Pokud obsluha na hlášení nereaguje, zařízení se automaticky uvede do bezpečného režimu, kde je schopno být stále v provozu s vysokou spolehlivostí.
Systém využívá vnitřní diagnostiky komponent, takže v případě závady na senzoru, použije HS900 pro vadný senzor výchozí hodnoty, a zůstane nadále v činnosti.

Parametry zařízení  
Kapacita: 1.000 l/min při 11 bar
1.500 l/min při 10 bar
4.000 l/min při 2,5 bar
(s oběžným kolem Hi-flo)
Manipulace:  uložení na přívěsu,
kontejner s lyžinami
   
Rozměry: 3730x1950x2300 mm
Hmotnost:                         
asi 1.800 kg
Další součásti: příprava pro GSM síť
Možnosti rozšíření:
ventilátor 120.000 m3/hod,
Generátor 38 kVA,
Flood pump 22.000 l/min
Vlastnosti čerpadla HFS  
Materiál čerpadla: Hliník a bronz
Materiál oběžného kola: Hliník a bronz
Materiál rámu: Nerezová ocel
Hmotnost: asi 50 kg
Připojení výstupu: 4” spojka Storz nebo 6” spojka Storz


Created by Tvorba webu Brno.Tvorba webu